SIŁOWNIA DLA KOBIET

Nasz Sprzęt

Siłownia Chocolate została zaprojektowana w oparciu o światowej klasy markę Life Fitness. Kameralne wnętrze, optymalne wykorzystanie przestrzeni, indywidualne podejście trenerów – sprawią że poczujesz się jak we własnej siłowni.
Do waszej dyspozycji oddajemy klimatyzowane pomieszczenie, wykończone wg. najwyższych standardów. Bardzo dużą uwagę przykładamy do czystości i sterylności użytkowanego sprzętu. Siłownia Chocolate w Malborku została zapropjektowana wyłącznie z myślą o kobietach. Wyposażenie w maszyny i narzędzia zostało przemyślane w sposób umożliwiający modelowanie właściwie każdej parti mięśniowej

Zajęcia z trenerem personalnym

We wtorki i czwartki trzy razy w ciągu dnia odbywają się zajęcia z trenerem personalnym. Są to treningi obwodowe z elementami crossfitu specjalnie dopasowane do potrzeb kobiet.
Łączą one w sobie: rozgrzewkę, rozciąganie, stabilizację i elementy treningu obwodowego.
Wiele dostępnych akcesoriów powoduje, że każdy trening jest inny i nigdy się nie powtarza. Zajęcia odbywają się w małych 4-5 osobowych grupach, dzięki temu trener uwzględnia Twoje możliwości i potrzeby. Ma stałą kontrolę i uwagę skupioną na Tobie, co daje ogromne poczucie bezpieczeństwa. Regularne treningi prowadzą do osiągnięcia zamierzonych celów.

Dołącz już dziś do grupy!

Zajęcia w wtorki i czwartki o 17:15 i 18:30
silownia1
silownia10
silownia11
silownia12
silownia13
silownia16
silownia17
silownia18
silownia19
silownia8
silownia9

Kontakt

Westerplatte 36-38,
82-200 Malbork,
Tel: +48 55 261 03 80
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Partnerzy

img
img
img
© Copyrights 2017 Chocolate
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.
Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.