STREFA SAUN

Strefa Saun & Jacuzzi


Dbając o Państwa komfort i właściwe korzystanie z uroków sauny w "Chocolate" dokonujesz rezerwacji indywidualnych. Oznacza to, iż cena biletu obejmuje wynajem całej strefy – a więc w saunach będziecie sami lub tylko z osobami które zabierzecie ze sobą!!!

Mamy dla Was jeszcze jedną niespodziankę.

Ponieważ wiemy, że potrzebujecie chwili relaksu i wypoczynku, postanowiliśmy że bilet obejmuje aż dwie godziny saunowania.

PON-PT / SOB

1 OSOBA

2-4 OSÓB

POW. 5 OSÓB

9-20 / 9-18 70 zŁ 50 zł 40 zł
* Podane ceny dotyczą wejścia dla pojedynczej osoby.
* Dzieci do 12 roku życia - korzystają ze strefy saun pod opieką dorosłych - bezpłatnie.
* W niedziele istnieje możliwość dokonania rezerwacji wyłącznie dla zorganizowanych grup.

Chwila relaksu
dla Ciebie i bliskich

Pytania i odpowiedzi

1. Co zabrać ze sobą?

Przede wszystkim dobry humor…) Dodatkowo klapki oraz dwa ręczniki. Takie rzeczy jak woda, kubeczki czy np. suszarka do włosów jest na wyposażeniu.

2. Czy to prawda że w saunach należy przebywać nago?

Z uwagi na wysokie temperatury, możliwość poparzeń, względy higieniczne oraz dbałość o drewno w saunach przebywamy nago. Ale bez obaw – możesz owinać ciało ręcznikiem, a drugi ręcznik rozłożyć na ławce tak aby żadna część ciała nie dotykała desek. Poza tym do sauny wchodzisz sam lub ze swoimi najbliższymi – nikt obcy poza personelem, nie ma wstępu.

3. Czy do saun mogę wchodzić w klapkach?

Przed każdą sauną widnieje szczegółowa instrukcja. Jedyną sauną do której można wchodzić w klapkach jest Łaźnia parowa.

4. Czy personel Chocolate jest obecny podczas saunowania?

Nie, choć w każdej chwili z uwagi na Państwa bezpieczeństwo ma prawo wejść i zapytać czy wszystko w porządku, sprawdzić temperatury lub poprawność saunowania i przestrzegania regulaminu. W praktyce co godzinę kontrolujemy wszystkie urządzenia.

5. Do czego uprawnia mnie zakupiony bilet do strefy saun?

Do państwa dyspozycji jest:
Sauna fińska (ok. 110 st.C), Sauna Infrared Podczerwień (ok. 50 st.C), Łaźnia parowa (ok. 45 st.C wilgotność powietrza do 90%)
Dodatkowo można skorzystać z Jacuzzi z hydromasażem, wiadra z zimną wodą do schładzania ciała między seansami, 3 prysznicy oraz strefy ciszy.

6. Co znajduje się w strefie ciszy?

Na dzień dzisiejszy są tam leżaki i dustrybutor z wodą. Na Państwa życzenie możemy przygotować dodatkowe krzesła, stół lub plastikowe naczynia.

7. Jak dużą grupę osób jesteście w stanie obsłużyć?

Największa dotychczasowa grupa liczyła 12 pań.

8. Czy w trakcie saunowania odbywają się seanse saunowe?

Jeśli bilet obejmuje grupę trzech lub więcej osób i podczas wykonywania rezerwacji zostaniemy poinformowani o chęci skorzystania z seansu – zrobimy to.

9. Czy bilet dwugodzinny obejmuje czas wejścia i wyjścia?

Generalnie 2 godziny obejmuje czas od wejścia po wyjście. Zazwyczaj mamy maksymalnie 30minut na przygotowanie strefy pod kolejną grupę.

10. Czy w szatni mogą przebywać inne osoby niż nasza grupa?

Tak. Bilet gwarantuje wyłączność w pomieszczeniu saun oraz strefie ciszy. Szatnia jest przygotowana dla 18 osób co oznacza że korzystać z niej mogą np. osoby które kilka pomieszczeń dalej korzystają z zabiegów na ciało lub siłowni. Dlatego w szatni każda szafka ma zamek magnetyczny a w rogu pomieszczenia znajduje się przebieralnia.

1
12
13
3
5
6
7
8

Kontakt

Westerplatte 36-38,
82-200 Malbork,
Tel: +48 55 261 03 80
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Partnerzy

img
img
img
© Copyrights 2019 Chocolate
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.