ZABIEGI PODSTAWOWE

Przedłużanie Rzęs 1:1


  • Czas zabiegu: 120 min
  • Cena zabiegu: 170 zł

Zabieg polega na przyklejeniu do każdej pojedynczej naturalnej wcześniej odseparowanej rzęsy, jednej sztucznej rzęsy (rzęsy są w różnych rozmiarach oraz w różnym stopniu podkręcenia) Używa się w tym celu specjalnego kleju i precyzyjnych szczypczyków. Jest to zbieg przeznaczony dla osób których naturalne rzęsy są dość krótkie rzadkie lub proste. Wiele kobiet decyduje sie na ten zabieg ze wzgledu na zblizajaca sie okoliczność, na przykład ślub studniówka lub sylwester.

Przedłużone rzęsy utrzymują sie na oku około 6 tygodni, jednak należy pamiętać ze jest to czas obejmujący wypadnięcie ostatniej doklejonej rzęsy dla tego uzupełnienie powinno być wykonane co 3 tygodnie.

Pytania i odpowiedzi

1. Czy rzęsy Lash Perfect są bezpieczne?

Tak – są całkowicie bezpieczne. Obszar otaczający oko jest dobrze chroniony, by wyeliminować jakiekolwiek potencjalne podrażnienia oka i skóry. Przez całą procedurę oczy są zamknięte, a podkładka kolagenowa likwiduje zmarszczki, przez co cały zabieg jest przyjemny i odprężający.

2. Czy klient powinien mieć rzęsy zrobione henną przed założeniem rzęs Lash Perfect?

Nie jest konieczne farbowanie henną rzęs przed zabiegiem, jeżeli nie są wyjątkowo jasne. Jeżeli jednak klient sobie tego życzy, należy to zrobić przed przyklejeniem rzęs – po przedłużeniu i zagęszczeniu nie wolno już ich poddawać farbowaniu i trwałej!

3. Czy mogę zastosować przedłużone rzęsy, jeżeli rzęsy są po trwałej albo bardzo zawinięte?

Łatwiejsze jest przedłużanie rzęs, które są proste albo nieznacznie zawinięte. Jeżeli naturalna rzęsa ma duży skręt, może być trudne, by przedłużenie przylegało idealnie do zwiniętej rzęsy .

4. Czy mogę malować oczy?

Makijaż oka może być stosowany jak dotychczas, jednak zalecamy nieużywanie wodoodpornego tuszu do rzęs.

5. Jak długo utrzymują sie przedłużone rzęsy?

Komplet rzęs Lash Perfect powinien utrzymać się do 4 tygodni. Jednak większość klientów jest tak zachwyconych efektem, że chce utrzymać je dłużej i dlatego zalecamy umawiać termin co dwa tygodnie, by utrzymać idealny wygląd rzęs.

6. Czy dostarczacie pełny wybór długości i grubości rzęs?

Tak – Dostępne są rozmiary od 6 mm do 15 mm (co 1 mm) długości i w 3 różnych grubościach – naturalna, gruba i ekstra gruba. Umożliwi Ci to stworzenie oczekiwanego efektu, dostosowanego do stylu życia i priorytetu.

7. Jakie kolory rzęs są dostępne?

Rzęsy są dostępne w rozmaitych kolorach, aktualnie to: niebieski, zieleń, fiolet, czerwone wino i brąz. Rzęsy te można nakładać jednorodnie dla spektakularnego efektu lub mieszać z czarnymi rzęsami, by uzyskać subtelną zmianę.

8. Czy rzęsy można łatwo usunąć?

Rzęsy są nakładane w ten sposób, aby utrzymać się przez 4 tygodnie, dlatego proces usuwania, mimo że jest łatwy dla profesjonalisty, nie powinien być stosowany przez klienta. Oferujemy specjalny, profesjonalny zmywacz (produkt dla salonów), który poprawnie użyty, usunie rzęsy z łatwością i bez uszkadzania naturalnej rzęsy.

Kontakt

Westerplatte 36-38,
82-200 Malbork,
Tel: +48 55 261 03 80
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Partnerzy

img
img
img
© Copyrights 2019 Chocolate
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.